UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Studenci,

Nowy Rok 2018 w Radex-ie odbywać się będzie pod znakiem STUDENTA !! Od dzisiaj tj 29.12.2017 studenci mogą kupować bilety w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Bilet studencki od dzisiaj będzie kosztował równo 50 % ceny biletu normalnego na wybranej trasie. Nowa niższa cena to teraz 16,00 zł na trasie Olsztyn - Warszawa lub Warszawa - Olsztyn. Dla studentów podróżujących na trasie Olsztyn - Modlin i Modlin - Olsztyn będzie to 17,00 zł.  Cena biletu studenckiego zakupionego on-line na trasie Orneta - Warszawa lub Warszawa - Orneta to jedyne 21,50 zł .

W sprzedaży on-line nowe ceny biletów studenckich  dostępne są od dzisiaj (29.12.2017) natomiast w sprzedaży bezpośrednio w autokarach ceny te obowiązywać będą od dnia 3.01.2018 roku. Dodatkowo za każdy bilet zakupiony on-line , zarejestrowani użytkownicy otrzymywać będą 1 punkt w programie lojalnościowym.

 

Osoby korzystające z niniejszej promocji powinny posiadać i okazać załodze autokaru dokumenty niezbędne do ustalenia uprawnienia do skorzystania z promocji.

Promocja skierowana do klientów dokonujących zakupu biletów on-line oraz w sprzedaży bezpośrednio w autokarach.  Szczegóły zawiera nasz regulamin.

50

Dodano 31/07/2019, 10:09
transfer-na-lotnisko
DMC Firewall is a Joomla Security extension!