UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż w sklepie Google Play jest już dostępna oficjalna aplikacja systemu kiedyPrzyjedzie.pl dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformę Android. Aplikacja umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami oraz przyjazdami w czasie rzeczywistym środków komunikacji naszej firmy na trasie Olsztyn - Warszawa - Olsztyn ze wskazanego przez pasażera przystanku. Interesujący nas słupek można wybrać z listy, wyszukać go na mapie lub też użyć kodu QR, a nawigacja pomoże nam do niego dotrzeć. Często wykorzystywane przystanki łatwo dodamy do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp. 

Informujemy również, iż w sklepach internetowych znajduje się obecnie kilka aplikacji na platformy mobilne sygnowanych nazwą "kiedy przyjedzie" w różnych odmianach. Pragniemy podkreślić, że są to cudze aplikacje, które działają w oparciu o publicznie dostępne dane pobierane z naszych stron internetowych, ale za jakość tych aplikacji w żaden sposób nie możemy ponosić odpowiedzialności. Jedyne oficjalne aplikacje to te, do których adresy prezentujemy poniżej.  Aplikacja dostępna jest pod poniższym adresem:


https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kiedyprzyjedzie.mobile.TravellerDroid

Przypominamy jednocześnie, iż podobna aplikacja została również udostępniona dla urządzeń mobilnych dla systemu Windows Phone. Można ją pobrać z adresu:


https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/kiedyprzyjedzie/9nblggh6c3k0

 

kp aplikacja mobilna ikona

 

Dodano 14/05/2020, 18:08
nowa-linia-olsztyn-mragowo
Dodano 14/05/2020, 16:39
aktualny-rozklad-jazdy
Dodano 17/03/2020, 09:31
zmiany-w-rozkladzie-jazdy
Dodano 15/03/2020, 16:23
uwaga-zmiany-w-rozkladzie-jazdy
Dodano 21/02/2020, 08:15
nowa-godzina-odjazdu-z-olsztyna
Dodano 31/07/2019, 10:09
transfer-na-lotnisko
Our website is protected by DMC Firewall!