UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,

informujemy iż od  dnia 26.03.2019 roku firma STRABAG wykonawca przebudowy drogi na odcinku Pieniężno – Braniewo wprowadza zmianę w obowiązującej organizacji ruchu. Na podstawie pisma z dnia 15.03.2019 roku nr PJ/FF/39BJ/192/03/2019 wprowadzone zostaną objazdy:

  1. w związku z przebudową przejazdu kolejowego na wyjeździe z Braniewa w ciągu drogi wojewódzkiej 507 objazd przez miejscowość Rogity do miejscowości Świętochowo,
  2. w związku z wymianą gruntów pomiędzy miejscowością Piotrowiec a Lipowina objazd z miejscowości Piotrowiec przez Wyszkowo, Lutkowo, Żelazna Góra, Krzewno, Gronówko do Lipowiny.

Planowany czas w organizacji ruchu to 30 dni.

W związku z tym na odcinku Braniewo – Orneta oraz Orneta – Braniewo autobusy komunikacji publicznej firmy RADEX mogą generować opóźnienia sięgające nawet 2 godzin. Z uwagi na powyższy fakt nie jesteśmy w stanie dokładnie określić godzin przyjazdu naszych autobusów zarówno do Braniewa jaki i Ornety.  Zważywszy na zaistniałą sytuację nie możemy zagwarantować  Państwu skomunikowania w ewentualnej  dalszej podróży.  Bardzo prosimy, aby uwzględnili Państwo ten fakt planując swoje przejazdy.

Za wszelkie utrudnienia najmocniej przepraszamy. Zapewniamy Państwa iż dołożymy wszelkich starań, aby opóźnienia wynikające z takiej organizacji ruchu były jak najmniejsze przy zachowaniu bezpieczeństwa naszych pasażerów. Informujemy również iż nie mamy żadnego wpływu na zaistniałą sytuację oraz rodzaj zmian i planowania organizacji ruchu.

signal 159718 1280

Dodano 29/12/2017, 10:05
bilety-studenckie-z-rabatem-50
Our website is protected by DMC Firewall!